Jeśli nie otrzymasz e-maila, skorzystaj z formularza kontaktowego. Wybierz temat „Nie mogę zalogować się w ENERGA24”, wprowadź swoje dane i opisz problem. Dostęp do informacji o zużyciu energii możesz mieć 24 godziny na dobę. Wnioski o przyłączenie oraz pytania dotyczące procesu przyłączeniowego złóż przez formularz zgłoszeniowy. Standardowy czas aktualizacji danych i stabilizacji komunikacji licznika z bazą pomiarową trwa do kilku tygodni.

Jak odzyskać hasło do logowania?

Porównanie zużycie energii elektrycznej w różnych okresach – roczny, miesięczny, tygodniowy, dobowy. Niniejszym informuje, że operator sieci przesyłowej (PSE S.A.) przesłał 23 marca 2024r. Zakres i warunki wykonania ekspertyzy wpływu przyłączania urządzeń i instalacji lub sieci na system energetyczny (ZIWWE). Weryfikacja odczytów podanych dla liczników przypisanych do konta punktów poboru energii. W 2023 roku wskaźniki niezawodności dostaw energii elektrycznej w sieci ENERGA-OPERATOR uległy znaczącej poprawie.

Masz pytania?

W kwietniu i maju uczyliśmy zasad bezpieczeństwa w pobliżu infrastruktury energetycznej i bezpiecznego korzystania z dobrodziejstw, jakie daje energia elektryczna, w Toruniu oraz Kępnie.

Porównaj swoje zużycie energii elektrycznej do zużycia innych odbiorców

Masz jednostrefową grupę taryfową i zastanawiasz się czy lepszym wyborem byłaby grupa dwustrefowa? Możliwość dokonania oceny optymalności korzystania z wybranej taryfy. ENERGA-OPERATOR SA z siedzibą w Trump: Rozmowy handlowe w sprawie ostatnich pociągów Gdańsku (kod pocztowy 80–557), przy ul. Dwie miejscowości, cztery dni, blisko dwa tysiące uczestniczących dzieci, to wynik ostatnich podróży Miasteczka Edukacyjnego Bezpiecznej Krainy Energa-Operator.

Komunikat w sprawie uwarunkowań procesu przyłączeniowego

Gdy wprowadzisz nowe hasło, możesz w pełni korzystać z serwisu. W serwisie ENERGA24 do logowania używamy tylko adresu e-mail. Dlatego, jeśli w ramach jednego adresu e-mail, masz kilka loginów, skorzystaj z formularza kontaktowego. Wybierz kategorię „Korzystam z kilku loginów”. Podaj nam swoje numery klienta oraz adres lub adresy e-mail, do których mamy je przyporządkować w ENERGA24.

Poprawa wskaźników niezawodności dostaw energii w 2023 roku

Zaloguj się do ENERGA24 i przejdź do zakładki „Ustawienia danych do logowania”, która jest dostępna w prawym górnym rogu strony. Przejdź do sekcji „Dane logowania”,  wpisz dwukrotnie swój nowy adres e-mail i zapisz zmiany. Na Twój nowy adres e-mail wyślemy wiadomość z linkiem do potwierdzenia zmiany adresu. Chcesz odczytać stan licznika lub porównać zużycie energii elektrycznej w różnych okresach roku?

  1. Gdy wprowadzisz nowe hasło, możesz w pełni korzystać z serwisu.
  2. Weryfikacja odczytów podanych dla liczników przypisanych do konta punktów poboru energii.
  3. Portal który prowadzony jest przez ENERGA-OPERATOR S.A, umożliwia obserwację, symulację i ocenę optymalnego zużycia energii elektrycznej.
  4. Wprowadź adres e-mail podany przy rejestracji konta i kliknij „Wyślij link”.

Wejdź na stronę logowania do ENERGA24 i wybierz „Nie pamiętasz hasła? Wprowadź adres e-mail podany przy rejestracji konta i kliknij „Wyślij link”. Na Twój adres e-mail wyślemy wiadomość z linkiem do zmiany hasła. Po kliknięciu w link, wprowadź dwukrotnie hasło i je zatwierdź.

Miasteczko Bezpiecznej Krainy Energa-Operator odwiedziło Malbork. W prowadzonych przez pracowników Energa-Operator zajęciach dotyczących zasad bezpiecznego korzystania z energii elektrycznej wzięło udział blisko 700 dzieci. Uruchomiona właśnie nowa wersja umożliwia symulację zużycia energii w zadanym okresie w różnych taryfach, a także posiada przydatne funkcjonalności dla wytwórców i prosumentów. Klienci, u których ENERGA-OPERATOR wymienił liczniki tradycyjne na odczytywane zdalnie, mają do dyspozycji aplikację “Mój licznik”.

ENERGA-OPERATOR otrzyma ponad 53 miliony złotych na rozwój swojej sieci dystrybucyjnej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej. Uzyskane środki posłużą do zwiększenia potencjału przyłączeniowego dla OZE oraz dalszej poprawy niezawodności dostaw energii elektrycznej. Wybierz temat „Chcę zarejestrować nowe konto w ENERGA24”. Dlaczego ja do tej pory zarówno w sprzedaży detal Wpisz swoje dane kontaktowe, adres e-mail do rejestracji konta oraz numer lub numery klienta, które mamy połączyć z Twoim kontem w ENERGA24. Wiesz ile zużywasz energii elektrycznej i możesz mieć kontrolę nad rachunkami. Porównanie własnego zużycia energii elektrycznej do uśrednionego zużycia innych odbiorców z tej samej grupy taryfowej.

Dzięki Portalowi Mój Licznik możesz mieć dostęp do szeregu informacji. Na Twój adres e-mail wyślemy link do ustalenia nowego hasła. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM.

Wyniki są lepsze w odniesieniu do tych osiągniętych w 2022 r. Odpowiednio o 54% dla wskaźnika SAIDI oraz o 33% dla SAIFI. Możliwość obserwacji ilości energii wprowadzonej do sieci Dystrybutora.

Pamiętaj, że każdy z Twoich dotychczasowych loginów musi mieć teraz swój oddzielny adres e-mail. Jeśli logujesz się po raz pierwszy do ENERGA24, przejdź tutaj. Wpisz swój adres e-mail podany LexaTrade – recenzje i opinie o pracy brokera przy rejestracji konta i kliknij „Wyślij link”. Portal który prowadzony jest przez ENERGA-OPERATOR S.A, umożliwia obserwację, symulację i ocenę optymalnego zużycia energii elektrycznej.