Cena akcji The Coca-Cola Company Podsumowanie oferty dla udziałów KO

Wyniki osiągnięte w przeszłości nie stanowią gwarancji przyszłych wyników. Bezpłatne zarządzanie portfelem, niskie ceny, doskonała platforma handlowa i najwyższej jakości usługi. Informacje zawarte na międzynarodowym stock tickerze Wise mają charakter wyłącznie informacyjny.

Wyniki giełdowe The Coca-Cola Company w skrócie

Dostępne są transakcje na akcjach, opcjach, kontraktach terminowych, rynku forex, ETF-ach, obligacjach, certyfikatach, kontraktach CFD i innych instrumentach na 150 giełdach w 33 krajach. Wszystko za pośrednictwem jednego rachunku inwestycyjnego. Ponadto, w LYNX możesz polegać na zaawansowanych technologicznie platformach transakcyjnych, które wyróżniają się łatwością obsługi, zaawansowaniem technologicznym. Dostępne są dziesiątki zleceń usprawniających handel, a także dziesiątki wskaźników do profesjonalnej analizy fundamentalnej i technologicznej. Dużą zaletą LYNX jest profesjonalny, przyjazny zespół specjalistów inwestycyjnych, którzy pomagają klientom w wielu aspektach inwestowania. Ponadto dostępne są również regularne webinary internetowe, analizy i cotygodniowe biuletyny, które pomagają być na bieżąco z wydarzeniami na rynkach światowych.

Odkryj najnowszy kurs akcji Coca-Coli z naszym obszernym wykresem

W LYNX kładziemy nacisk na stworzenie kompleksowej oferty, która pozwoli początkującym inwestorom i zaawansowanym traderom osiągnąć ich cele inwestycyjne. Coca-Cola Company (KO) jest międzynarodową amerykańską firmą zajmującą się produkcją, wprowadzaniem na rynek i sprzedażą Co mówią o firmie dealera 770opinie Capital od prawdziwych klientów detaliczną bezalkoholowych napojów bezalkoholowych musujących i innych. Łącznie oferuje ponad 500 znanych na całym świecie marek napojów, w tym Coca-Colę, Fantę, Sprite, Schweppes, Minute Maid, Powerade i Ciel, przy czym portfolio firmy obejmuje ponad produktów.

Obecnie analiza akcji Coca-Cola nie jest dostępna

  1. Bezpłatne zarządzanie portfelem, niskie ceny, doskonała platforma handlowa i najwyższej jakości usługi.
  2. Na przestrzeni stu lat akcje KO cieszyły się znakomitymi wynikami, gwałtownie rosnącymi cenami, oferując swoim akcjonariuszom silne i zdrowe dywidendy.
  3. Za niskie opłaty i korzystając ze stabilnej platformy transakcyjnej.
  4. Broker online LYNX oferuje wysokiej jakości warunki do handlu akcjami.
  5. Skorzystaj z przelewu pieniężnego Wise, żeby uniknąć ukrytej marży na kursie wymiany walut lub otwórz konto Wise, żeby wygodnie zarządzać swoimi pieniędzmi w 40 walutach.
  6. Czytaj na bieżąco ważne aktualizacje, wiadomości i analizy.

Została założona w 1892 roku i sprzedaje ponad 3500 produktów we wszystkich krajach z wyjątkiem Kuby i Korei Północnej. Jeśli kupujesz lub sprzedajesz akcje lub fundusze notowane za granicą, możesz spodziewać się dodatkowych kosztów za swój transgraniczny przelew pieniężny. Skorzystaj z przelewu pieniężnego Wise, żeby uniknąć ukrytej marży na kursie wymiany walut lub otwórz konto Wise, żeby wygodnie zarządzać swoimi pieniędzmi w 40 walutach. Dzięki kompleksowemu wykresowi akcji KO na stronie Capital.com można szybko znaleźć bieżący kurs akcji Coca Cola Company i prześledzić historyczną wartość firmy na przestrzeni lat. Analiza fundamentalna, aktualne dywidendy i kapitalizacja rynkowa w jednym miejscu. Dowiedz się, jak cena akcji zmieniała się w czasie i zobacz wyniki historyczne spółki na wykresie.

Cena akcji The Coca-Cola Company (KO)

Broker internetowy do handlu akcjami działający od 2006 roku. Jako jeden z wiodących brokerów internetowych w Europie, LYNX oferuje więcej niż tylko niskie opłaty. Dzięki rozbudowanym Praca tradera z MMCIC UA 2021 i kompleksowym usługom pomagamy inwestorom i traderom w realizacji ich celów inwestycyjnych. Inwestorzy doceniają niemal nieograniczone możliwości inwestycyjne w LYNX.

Te narzędzia i platformy nie oferują opcji kupna lub sprzedaży akcji, a wyświetlane tutaj dane nie powinny być traktowane jako doradztwo finansowe. Na przestrzeni stu lat akcje KO cieszyły się znakomitymi wynikami, gwałtownie rosnącymi cenami, oferując swoim akcjonariuszom silne i zdrowe dywidendy. W całej swojej historii Coca-Cola Company realizowała strategię przejęć, wykupując firmy i poszerzając gamę produktów. Oblicz hipotetyczny zysk lub stratę z transakcji CFD otworzonej w określonej dacie (wybierz datę) i zamkniętej w innym terminie (wybierz datę). Czytaj na bieżąco ważne aktualizacje, wiadomości i analizy.

Robimy wszystko dla Twojej satysfakcji i sukcesu na giełdzie. Wszystkie decyzje inwestycyjne powinny być podejmowane po dokładnej analizie i konsultacji z wykwalifikowanym doradcą finansowym. Sprawdź dotychczasowe wyniki finansowe firmy The Coca-Cola Company, takie jak przychody lub dochód netto, a także podsumowanie jej dotychczasowej i obecnej wartości rynkowej. Kupujesz lub sprzedajesz akcje, które nie są przedmiotem obrotu w Twojej lokalnej walucie? Wymieniaj akcje i udziały The Coca-Cola Company w dowolnej walucie z naszym poręcznym narzędziem, a zawsze będziesz wiedzieć, co otrzymujesz. Wartość akcji i ETF-ów zakupionych za pośrednictwem konta do obrotu akcjami może zarówno spadać, jak i rosnąć, co może oznaczać, że zyskasz mniej, niż Twoja inwestycja.

Inne znane marki to Fanta, Sprite, Mezzo Mix, Lift, Nestea, Bonaqa, Apollinaris i Powerade. Jako właściciel znaku towarowego i licencjodawca, grupa udziela pozwolenia na produkcję i dystrybucję produktów Coca-Coli producentom napojów na całym świecie. Aby skutecznie inwestować w akcje, warto również wybrać brokera wysokiej jakości. Za niskie opłaty i korzystając ze stabilnej platformy transakcyjnej. Broker online LYNX oferuje wysokiej jakości warunki do handlu akcjami. Coca-Cola z siedzibą w Atlancie w USA jest największą firmą produkującą napoje na świecie.

Z Wise zyskujesz dostęp do rzeczywistego, uśrednionego kursu wymiany, który umożliwi Ci bezproblemowe i opłacalne transakcje na całym świecie. Banki często reklamują darmowe lub tanie przelewy, ale ukrywają marżę w zaniżonym kursie wymiany Deutsche Börse integruje dane Kaiko w celu rozszerzenia możliwości kryptowalut instytucjonalnych walut. W Wise otrzymasz rzeczywisty, uśredniony kurs wymiany, dzięki czemu możesz znacząco oszczędzić na swoich międzynarodowych przelewach. Coca-Cola, jedna z najcenniejszych marek na świecie, to najbardziej znany napój Coca-Coli.